Dyrektor szkoły informuje, że w czwartek 23 czerwca dowozy do szkoły będą odbywały się bez zmian, natomiast odwozy ze względu na skrócone lekcje nastąpią wg poniższego harmonogramu:
- po 5 lekcji godz. 11.20;
- po 6 lekcji godz. 11.55;
- po 7 lekcji godz. 12.30;
- po 8 lekcji godz. 13.00

W piątek 24 czerwca odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie przyjeżdżają do szkoły na godz. 9.00:
a) dowozy zgodnie z codziennym podziałem na kursy i klasy:
Wydorowo - godz. 7.55;
Nietążkowo - godz. 8.00 (I kurs)
Nietążkowo - godz. 8.15 (II kurs)
Poladowo - godz. 8.35

Bielawy/Żegrówko - godz. 8.05 (I kurs);
Bielawy/Żegrówko - godz. 8.30 (II kurs)

b) odwozy:
- klasy I-III godz. 10.15;
- klasy IV-VIII godz. 10.45

Czytaj więcej...

zbiórka 2022

15 czerwca odbyły się mistrzostwa gminy Śmigiel w dwa ognie klas 4. Dziewczyny z naszej szkoły zajęły 2 miejsce, a chłopcy pierwsze. Gratulujemy obu drużynom wysokich wyników.
Fot. KM

zawody dwaognie

Klasa 3a uczyła się opisywania drogi do celu w języku angielskim,bawiąc się przy tym doskonale:)
Fot. LK

3c ja

Co klasa 4c robiła w miasteczku rowerowym podczas lekcji angielskiego? Uczyła się opisywać drogę, wskazywać kierunek. Teraz już poradzą sobie doskonale, gdy ktoś zapyta ich „Excuse me, how can I get to….?” (Przeprszam , jak się dostanę do …?)
Fot. LK

4c ja

We wtorek 14 czerwca br. klasy czwarte i piąte uczestniczyły w koncercie muzyki klasycznej w Centrum Kultury w Śmiglu w ramach projektu edukacyjnego "Jestem Coolturalny". Uczniowie mieli okazję poznać historię instrumentów muzycznych takich jak: fagot, flet oraz fortepian, a także posłuchać utworów Fryderyka Chopina, Antoniego Vivaldiego i innych twórców muzyki klasycznej.
Fot. MW.

koncert klasyka

Klasy 1a i 1e w środę, 15 czerwca wybrały się na wycieczkę do Poznania. Uczniowie odwiedzili Muzeum Rogala, Palmiarnię oraz poznański ogród zoologiczny.
Fot. IM, BŁ

1a e Poznan 1a e Poznan2

W środę 15 czerwca uczniowie z klas 8f, 7b i 7c przeżyli niesamowitą przygodę w miejscowości Bardo na spływie pontonowym po Nysie Kłodzkiej. W przepięknej scenerii spędzili razem czas na łonie natury, podziwiając uroki Gór Bardzkich.

Fot. JS, IR

splyw bardo1 splyw bardo2

Klasa 7a w dniach od 14-15 czerwca przebywała na biwaku integracyjnym w Wieleniu.

Fot. AC

7a wielen

14 czerwca klasy 2b i 2e wybrały się na spacer po Śmiglu. Ich przewodnikiem była p. Barbara Mencel. Dzieci odwiedziły wiele ciekawych miejsc,poznając w ten sposób historię swojej miejscowości.

Fot.DŻ i HM

2b e smigiel2 2b e smigiel