W niedzielę 29 kwietnia 2012r. na boisku odbył się festyn. Został on zorganizowany przez Radę Rodziców, Dyrekcję oraz Grono Pedagogiczne z okazji święta naszej szkoły. Celem imprezy było zaprezentowanie śmigielskiej społeczności, a w szczególności rodzicom, talentów naszych uczniów oraz pokazanie, że jest to nie tylko miejsce, w którym można się uczyć, ale także bawić. 

IMG 0871

 

Ci, którzy przybyli mogli obejrzeć występy artystyczne podczas, których zaśpiewali laureaci Szkolnego Konkursu Piosenki, zagrali młodzi instrumentaliści na trąbkach i klarnetach oraz zatańczył zespół Pryzmat Bis, Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali także uczniowie z klasy IIb oraz IIId. Można było także obejrzeć krótki pokaz udzielania pierwszej pomocy. Dzieci, a także ich rodzice mogli spróbować swoich sił w różnych grach i zabawach sportowych. Dużym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy, robienie fryzur, malowanie paznokci oraz malowanie figurek gipsowych. Na towarzyszących imprezie kiermaszach można było kupić ciekawe książki oraz prace wykonane przez uczniów, a w kawiarence w holu szkoły wypić kawę, zjeść pyszne domowe ciasto oraz grochówkę. Na zakończenie festynu rozlosowano nagrody w loterii fantowej. Zobacz zdjęcia w galerii: Festyn szkolny 2012