GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

L.p.

Imię, nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Numer sali 

         

1.

Piotr Andrynowski

czwartek

14.40- 15.40

205

2.

Iwona Baranowska

wtorek

13.35- 14.35

318

3.

Mateusz Boroń

poniedziałek

13.45- 14.45

134

4.

Krzysztof Chudak

piątek

13.40- 14.40

117

5.

Aldona Cichocka

poniedziałek

14.30- 15.30

207

6.

Nel Cichoszewska

wtorek

7.45- 8. 45

biblioteka

7.

Anna Czajka

środa

14.30- 15.30

206

8.

Rozalia Dekiert

czwartek

12.45- 13.45

234

9.

Małgorzata Domagała

poniedziałek

8.00- 9.00

014

10.

Olga Domagała

poniedziałek

14.35- 15.35

121

11.

Katarzyna Grocka

czwartek

13.35- 14.35

137

12.

Alina Gromnicka- Tańska

poniedziałek

12.45- 13.45

117/ co drugi tydzień

13.

Honorata Jagodzik

czwartek

13.45- 14.45

322

14.

Agnieszka Jankowska

środa

12.45- 13.45

124

15.

Monika Janowicz

środa

12.45- 13.45

305

16.

Renata Kamieniarz

poniedziałek

12.45- 13.45

239

17.

Iwona Kamińska

czwartek

8.00- 9.00

014

18.

Lidia Kaźmierczak

środa

13.40- 14.40

139

19.

Olga Konys

poniedziałek

13.30- 14.30

109

20.

Marzena Kowalczyk

wtorek

8.00- 9.00

014

21.

Agata Kulus

poniedziałek

13.30 – 14.30

229

22.

Barbara Ławniczak

wtorek

12.45- 13.45

228

23.

Anna Maćkowiak

czwartek

13.45- 14.45

109

24.

Karol Marciniak

poniedziałek

13.45- 14.45

130

25.

Aneta Matuszczak

środa

13.40- 14.40

120

26.

Agnieszka Matuszkowiak

środa

14.30- 15.30

117

27.

Hanna Mielcarek

czwartek

12.45- 13.45

227

28.

Ilona Mueller

poniedziałek

12.45- 13.45

333

29.

Olena Nowak

poniedziałek

14.30- 15.30

123

30.

Anna Nowicka

poniedziałek

13.45- 14.45

139

31.

Joanna Pawlicka

środa

14.00 – 15.00

213

32.

Barbara Perz

wtorek

13.45- 14.45

218

33.

Dagmara Piątek

poniedziałek

13.20- 14.20

327

34.

Barbara Piekarska

czwartek

13.45- 14.45

214

35.

Magdalena Plewka

czwartek

13.45- 14.45

215

36.

Robert Plewka

poniedziałek

13.45- 14.45

105

37.

Hanna Portala

piątek

9.30- 10.30

biblioteka

38.

Żaneta Prajs

wtorek

13.40- 14.40

139

39.

Ryszard Primel

wtorek

14.30- 15.30

145

40.

Monika Przybylska

poniedziałek

15.00- 16.00

001

41.

Dominika Rusek

wtorek

14.45- 15.45

304

42.

Ilona Rząsa

środa

13.35- 14.35

119

43.

Krystyna Schulz

środa

13.40- 14.40

221

44.

Miriam Siejek

wtorek

16.00- 17.00

226

45.

Joanna Skrzypczak

poniedziałek

13.45- 14.45

315

46.

Anna Smelkowska

poniedziałek

12.45- 13.45

146

47.

Bartłomiej Smoczyk

poniedziałek

14.30- 15.30

326 /co drugi tydzień

48.

Joanna Spalony

poniedziałek

14.30- 15.30

138

49.

Hanna Spławska- Dobroń

wtorek

13.45- 14.45

111

50.

Danuta Strzelczyk

wtorek

18.00- 19.00

147

51.

Izabella Szablewska

wtorek

13.45- 14.45

307

52

Kinga Szczerbal

poniedziałek

14.00- 15.00

207

53.

Agnieszka Szmytowicz

poniedziałek

14.40- 15.25

310

54.

Monika Szudra

wtorek

14.30- 15.30

118

55.

Małgorzata Szymańska

czwartek

13.45- 14.45

150

56.

Ewelina Świdzińska

wtorek

13.40- 14.40

117

57.

Marta Tomczak

wtorek

13.40- 14.40

109 B

58.

Michał Tomczak

poniedziałek

13.45- 14.45

09

59.

Wojciech Wieczorek

poniedziałek

13.30- 14.30

134/ co drugi tydzień

60.

Rita Wielińska

środa

14.30- 15.30

318

61.

Aldona Wleklik

wtorek

13.35- 14.35

320

62.

Iwona Włoch

środa

14.30- 15.30

220

63.

Monika Włoch

poniedziałek

13.50- 14.50

217

64.

Jolanta Wojciechowska

czwartek

14.35- 15.35

319/ co drugi tydzień

65.

Magdalena Woś

poniedziałek

13.45- 14.45

122

66.

Dorota Żak

środa

12.45- 13.45

222